TERRITORIAL CATALANA GRUP A
viernes, 29 de noviembre de 2013
HORARIS DEL CAP DE SETMANA
CADET
FS SANT CEBRIA DE VALLALTA
&
C.E GADEX
HORA: 9:00
LLOC: PAVELLO MUNICIPAL DE SANT CEBRIA DE VALLALTA
INFANTIL
FS SANT CEBRIA DE VALLALTA
&
C.E. GADEX
HORA: 10:15
ALEVI X
F.S SANT CEBRIA
&
ESCOLA ASSUMPCIO DE BADALONA
HORA: 11:30
LLOC : PAVELLO MUNICIPAL DE SANT CEBRIA DE VALLALTA
ALEVI Z
TEIA FUTBOL CINC Z
&
FS SANT CEBRIA DE VALLALTA
HORA: 13:00
LLOC : PAVELLO EL CIM ( TEIA )
PRE-BENJAMI
C.F.S. LA GARRIGA
&
FS SANT CEBRIA DE VALLALTA
HORA: 12:45
LLOC : PAVELLO CAN NOGUERA ( LA GARRIGA )
FEMENI
PONY'S FS
&
F.S SANT CEBRIA DE VALLALTA
HORA: 18.00
LLOC : PAVELLO JOAN MIRO ( BARCELONA)
viernes, 22 de noviembre de 2013
HORARIS DEL CAP DE SETMANA
CADET
FS UNION LLAGOSTENSE CADET
&
F.S SANT CEBRIA DE VALLALTA
HORA: 13:00
LLOC: CEM EL TURO LA LLAGOSTA
INFANTIL
FS OLIMPIC ARGENTONA A
&
F.S SANT CEBRIA DE VALLALTA
HORA: 10:00 (DIUMENGE )
LLOC : PAVELLO MUNICIPAL DE ARGENTONA A
ALEVI Z
ESCOLA ASSUMPCIÓ DE BADALONA
&
F.S SANT CEBRIA DE VALLALTA
LLOC : ESCOLA MARE DE DEU DE L'ASSUMPCIÓ (BADALONA)
ALEVI X
FS TEIA FUTBOL CINC
&
F.S SANT CEBRIA DE VALLALTA
HORA: 9:00 (DIUMENGE )
LLOC : PAVELLO DEL CIM ( TEIA)
PRE-BENJAMI
TEIA FUTBOL CINC X
&
F.S SANT CEBRIA DE VALLALTA
HORA: 13:00
LLOC : PAVELLO DEL CIM ( TEIA)
FEMENI
FS SANT CEBRIA DE VALLALTA
&
CCA PLAZA MACAEL
APLAZAT
miércoles, 13 de noviembre de 2013
HORARIS DEL CAP DE SETMANA
CADET
FS SANT CEBRIA DE VALLALTA
&
F.S TORDERA
HORA: 9:00 ( 8:15 AL PAVELLO )
LLOC: PAVELLO MUNICIPAL DE SANT CEBRIA DE VALLALTA
INFANTIL
FS SANT CEBRIA DE VALLALTA
&
C.E.U MONTIGALA-BADALONA
HORA: 10:15 ( 9:45 AL PAVELLO )
ALEVI X
F.S SANT CEBRIA
&
FUTSAL TORDERA
LLOC : PAVELLO MUNICIPAL DE SANT CEBRIA DE VALLALTA
ALEVI Z
FS SANT CEBRIA DE VALLALTA
&
TEIA FUTBOL CINC Y
HORA: 12:30 (11:45 AL PAVELLO )
LLOC : PAVELLO MUNICIPAL DE SANT CEBRIA DE VALLALTA
PRE-BENJAMI
FS. SANT CEBRIA.
&
TEIA FUTBOL CINC Z
HORA: 13:30 (12:45 AL PAVELLO)
LLOC : PAVELLO DE SANT CEBRIA DE VALLALTA
FEMENI
FS SANT CEBRIA DE VALLALTA
&
CATALONIA ASM B
HORA: 16.00 (15;15 AL PAVELLO )
LLOC : PAVELLO DE SANT CEBRIA DE VALLALTA
miércoles, 6 de noviembre de 2013
HORARIS DEL CAP DE SETMANA
CADET
F.S OLIMPIC ARGENTONA
&
FS SANT CEBRIA DE VALLALTA
DIA : DIUMENGE 10 DE NOVEMBRE
HORA: 11:00 ( 9:30 A la PORTA DEL COLE )
LLOC: PABELLO MUNICIPAL DE ARGENTONA
INFANTIL
GIRONA F.S
&
FS SANT CEBRIA DE VALLALTA
HORA: 10:45 ( 8:45 A LA PORTA DEL COLE )
DIA : DISABTE 9 DE NOVEMBRE
LLOC : PABELLO PONT MAJOR DE GIRONA
ALEVI X
OLIMPIC ARGENTONA FS Z
&
F.S SANT CEBRIA
HORA: 11:00 (9:30 A LA PORTA DEL COLE )
DIA : DISABTE 9 DE NOVEMBRE
LLOC : PABELLO MUNICIPAL DE ARGENTONA
ALEVI Z
FS TORDERA
&
FS SANT CEBRIA DE VALLALTA
HORA: 16:30 (15:00 A LA PORTA DEL COLE )
DIA : DISABTE 9 DE NOVEMBRE
LLOC : PABELLO MUNICIPAL DE TORDERA
PRE-BENJAMI
FS. SANT CEBRIA.
DESCANSA
HORA: -
DIA : -
LLOC : -
FEMENI
CLUB GADEX FS
&
FS SANT CEBRIA DE VALLALTA
DIA : DIUMENGE 10 DE NOVEMBRE
HORA: 9:00 (7:00 A LA PORTA DEL COLE )
LLOC : COLEGIO PUBLICO CIFUENTES DE SABADELL
Suscribirse a:
Entradas (Atom)